Studio Urody NEFRETETE
Anna Bartosik

tel. 515 565 335
Usługi:
Adres gabinetu:
Zduńska Wola
ul. Witkiewicza 2

(os. Południe)

Zobacz na mapie, jak do nas dojechać
Polecam odwiedzić:
Biuro Rachunkowe Zduńska Wola

Korepetycje z matematyki Łódź, Pabianice


Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery, a także sprawić wrażenie młodszego i atrakcyjniejszego wyglądu. Dzięki rozmaitym technikom można upozorować twarz na idealną i zdrową.

Makijaż dzienny
Ten często delikatny, subtelny i podkreślający urodę makijaż wykonywany jest przy wykorzystaniu kilku podstawowych kosmetyków, które pozwalają nadać twarzy świeży i estetyczny wygląd.

Makijaż wieczorowy
Ten znacznie mocniejszy makijaż dostosowany jest do światła sztucznego oraz co ważniejsze dobierany jest często do kreacji lub włosów, niezapominając o dostosowaniu go do urody.

Makijaż okazjonalny: makijaż studniówkowy, komunijny, sylwestrowy, karnawałowy
Pozwala wydobyć naturalne piękno, podkreślić to, co najlepsze i zatuszować mankamenty. Perfekcyjnie wykonany i dobrany do kształtu twarzy i typu kolorystycznego sprawi, że poczujesz się piękna, kobieca i atrakcyjna.

Makijaż ślubny
Zwykle omawiany z panną młodą na conajmniej kilku spotkaniach tak, aby zebrać wszystkie najpotrzebniejsze szczegóły, tj. styl i kolor sukni, kolorystyka wiązanki, rodzaj zdjęć w dniu ślubu (plenerowe czy studyjne). Makijaż ślubny musi być ponadto wyjątkowo trwały i odporny na zewnęterzne czynniki (pot, łzy, ścieranie) Na kilka dni przed ślubem wykonujemy makijaż próbny, aby sprawdzić jak przyszła panna młoda będzie wyglądała i jak się będzie w nim czuła.
Łukasz Keller - Projektowanie stron internetowych WWW - Zduńska Wola, Sieradz, Łask
Ta strona używa cookies w celach statystycznych i marketingowych. Dowiedz się więcej o cookies.